konin facebook

Aktualności

04-07-2018

Ulga na start

Przedsiębiorco, chcesz skorzystać z „ulgi na start”? Zrób to świadomie. Pamiętaj, że masz wybór. Korzystając z ulgi przez sześć miesięcy nie zapłacisz składek na ubezpieczenie społeczne, ale w tym czasie nie będziesz też miał prawa do zasiłku chorobowego, a na Twoim koncie emerytalnym nie odłoży się ani złotówka. Podejmij decyzję świadomie.

czytaj więcej
18-10-2018

i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski

Samorząd Województwa Wielkopolskiego ogłasza Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2018, dedykowany przedsiębiorstwom z Wielkopolski.

czytaj więcej
21-11-2018

Ruszył Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku

Ruszyła kolejna edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro. Celem Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2018 jest promocja nowoczesnych inicjatyw, które wyróżnia nie tylko efektywność, ale również zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność.

czytaj więcej
16-04-2019

V Konińskie Targi Przedsiębiorczości

Rekordowa liczba odwiedzających, bardzo duże zainteresowanie ze strony wystawców – tak przebiegały tegoroczne piąte Konińskie Targi Przedsiębiorczości Przemysłu Spożywczego. W sobotę, 13 kwietnia w „zielonej hali” MOSiR przy ul. Popiełuszki 2a swoją ofertę zaprezentowało blisko 60 wystawców, w tym przedsiębiorcy z miast partnerskich Konina z Francji, Łotwy i Chin.

czytaj więcej
13-11-2017

KIG o rewitalizacji Starówki

W ramach projektu „Rewitalizacja konińskiej Starówki – opracowanie lokalnego programu rewitalizacji na lata 2016-2023 wraz z modelowym pilotażem”, w 2017 roku zaplanowano cykl siedmiu spotkań dotyczących tematyki rewitalizacji. Spotkania są organizowane przez Konińską Izbę Gospodarczą przy współpracy z Urzędem Miejskim w Koninie.

czytaj więcej
18-05-2018

Konin będzie się promował na Expo Real 2018

Dwudziesta pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Inwestycji i Nieruchomości przed nami. Wśród wystawców z całej Europy i świata nie zabraknie także Konina. Nasze miasto zakwalifikowało się do udziału w tej imprezie jako jeden z nielicznych podmiotów województwa wielkopolskiego.

czytaj więcej
06-11-2018

Doing business: Georgia odwołane

Wielkopolski Fundusz Rozwoju, z uwagi na nierozstrzygnięte w pierwszym terminie wybory prezydenckie w Gruzji, podjął decyzję o  przesunięciu wydarzenia i zorganizowaniu go w styczniu 2019. O nowym terminie poinformujemy wkrótce.

czytaj więcej
30-07-2018

Instrumenty finansowe WFR

Przedsiębiorco – już są instrumenty finansowe Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju! To szansa na tańsze finansowanie rozwoju Twojego biznesu.

czytaj więcej
09-03-2018

Szkolenie z prawa pracy za nami.

8 marca odbyło się bezpłatne szkolenie z prawa pracy dla przedsiębiorców i ich pracowników.

czytaj więcej
02-11-2017

Rusza budowa łącznika

Rusza budowa łącznika od ulicy Przemysłowej do Kleczewskiej. Inwestycja o tyle ważna, gdyż skomunikuje tereny inwestycyjne w Międzylesiu.

czytaj więcej