konin facebook

Aktualności

03-12-2018

Studenci wiedzą jak promować miasto

Kolejna edycja Akademii Młodej Przedsiębiorczości za nami. Jej cel od lat jest ten sam - upowszechnianie wiedzy z zakresu przedsiębiorczości oraz lokalnego rozwoju gospodarczego wśród studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.

czytaj więcej
08-08-2018

ZUS przyjmuje wnioski o dofinansowanie projektów poprawiających warunki pracy

Przedsiębiorco, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przyjmuje wnioski o dofinansowanie do projektów poprawiających warunki pracy. Na dofinansowanie projektów poprawiających warunki pracy przeznaczone jest 50 mln zł. Wnioski do ZUS można składać do 23 sierpnia br. Program adresowany jest do wszystkich firm, a poziom dofinansowania jest zróżnicowany ze względu na rodzaj przedsiębiorstwa i liczbę zatrudnionych w nim osób.

czytaj więcej
15-10-2018

Forum Młodych Przedsiębiorców przed nami

Przed nami Forum Młodych Przedsiębiorców. Tegoroczna impreza odbędzie się 24 października w Centrum Kreatywności Targowa - Warszawa, szczegółowe informacje w poniższym linku.

czytaj więcej
12-09-2017

Szkolenie z ustawy o PIP i zatrudniania cudzoziemców

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan, Okręgowa Inspekcja Pracy w Poznaniu oraz Konińska Izba Gospodarcza zapraszają na bezpłatne szkolenie.

czytaj więcej
22-02-2019

Bezpłatne usługi dla przedsiębiorców

Jesteś przedsiębiorcą i przechodzisz trudności w prowadzeniu swojego biznesu? Szukasz pomysłów na dalszy rozwój? Możesz liczyć na bezpłatne usługi świadczone przez doświadczonych konsultantów, mentorów. Wszystko w ramach projektu Early Warning Europe, realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Fundację Firmy Rodzinne.

czytaj więcej
10-03-2017

Wznowienie naboru Wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie wznawia nabór Wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych.

czytaj więcej
23-11-2017

O rewitalizacji z przedsiębiorcami

„Proces rewitalizacji wsparciem dla przedsiębiorców” - to nazwa spotkania, które odbędzie się już 29 listopada w konińskim Centrum Organizacji Pozarządowych.

czytaj więcej
13-04-2017

Koniński Kongres Gospodarczy

25 kwietnia 2017 roku Fundacja Munilab organizuje Koniński Kongres Gospodarczy, który odbędzie się w Sali Bankietowej Factoria.

czytaj więcej
09-05-2017

Staże dla uczniów i studentów

W związku z realizowanym Programem Wspierania Przedsiębiorczości w Koninie na lata 2017 – 2019 Miasto Konin po raz kolejny organizuje konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów konińskich uczelni.

czytaj więcej
13-09-2017

Trwa rozbiórka przy ulicy Janowskiej

Firma HYDROSTAL sp. j. z Konina rozpoczęła rozbiórkę budynków i uprzątnięcie terenu przy ulicy Janowskiej. Dzięki temu tereny inwestycyjne tam zlokalizowane zyskają na atrakcyjności.

czytaj więcej