konin facebook

Aktualności

06-08-2018

PAIH zachęca do wpisu do katalogów targowych

W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) zachęcamy przedsiębiorców do wpisu do katalogów targowych dystrybuowanych na stoiskach narodowych na targach zagranicznych w 2019 r.

czytaj więcej
08-08-2018

O aktywizacji społecznej i gospodarczej obszaru rewitalizacji

Prezydent Miasta Konina zaprasza przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, młodzież akademicką i wszystkich mieszkańców Konina na cykl spotkań dotyczących aktywizacji społecznej i gospodarczej obszaru rewitalizacji „Starówka”.

czytaj więcej
24-01-2019

Oferta sprzedaży lokali handlowo-usługowych

Miejskie TBS Sp. z o.o. w Koninie zaprasza do zakupu na pełną własność atrakcyjnych biznesowo lokali handlowo – usługowych położonych w parterze w nowo budowanych budynkach wielorodzinnych mieszkalnych pomiędzy ulicami Kościelną i Szarych Szeregów, na działce oznaczonej nr geodezyjnym 1059, obręb Starówka (była baza PKS).

czytaj więcej
05-09-2018

Harmonogram planowanych do przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego

W związku z realizacją założeń Programu Wspierania Przedsiębiorczości w Koninie na lata 2017 – 2019, Wydział Rozwoju Gospodarczego opracował Harmonogram planowanych do przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego

czytaj więcej
19-10-2017

VAT bez tajemnic

Blisko trzydzieści osób uczestniczyło we wczorajszym szkoleniu pod nazwą "Podatki VAT w przedsiębiorstwie".

czytaj więcej
16-05-2017

Szkolenie dla przedsiębiorców

Konińska Izba Gospodarcza zaprasza na szkolenie z wykorzystania nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych w promocji i sprzedaży produktów/usług lokalnych.

czytaj więcej
25-09-2018

PAIH wychodzi naprzeciw potrzebom i aspiracjom polskiego biznesu

25 października 2018 r. zapraszamy na PGE Narodowy w Warszawie, gdzie odbędzie się PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą. Krystalizująca się sieć Zagranicznych Biur Handlowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu jest kluczowym elementem nowego modelu internacjonalizacji polskiego biznesu jako jednego z filarów Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

czytaj więcej
17-07-2017

Inwestor wybuduje mieszkania i podaruje je miastu

W miniony piątek, w Urzędzie Miejskim w Koninie podpisano niezwykłą umowę. Na jej mocy inwestorzy - Ita Pluta-Plutowska i Wojciech Pluta-Plutowski – za własne środki – wybudują budynek z 24 mieszkaniami, a następnie przekażą go w formie darowizny miastu. 8 mieszkań zasiedlonych zostanie przez osoby z niepełnosprawnościami wskazane przez Fundację Otwarcie. Pozostałe trafią do mieszkańców Konina oczekujących na przydział mieszkania komunalnego.

czytaj więcej
20-10-2017

Rewitalizacja po raz piąty

Już 26 października odbędzie się spotkanie dotyczące integracji wielopokoleniowej, edukacji i kultury w procesie rewitalizacji.

czytaj więcej
27-11-2017

Szkolenie na dobry start

Jak przygotować biznesplan i pozyskać wsparcie z funduszy europejskich na otwarcie firmy? O tym będzie mowa podczas szkolenia, które odbędzie się już 12 grudnia w Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie.

czytaj więcej